İnternet Sitesi Kurmanın Kolay Yolu

Günümüzde internet sitesi ile birçok işletme kazanç elde etmektedir. Tüm dünyayı etkileyen Covid-19 salgını, işletmelerin çalışmalarını kısıtlanması sebebiyle olumsuz sonuçlar doğurmaktadır. Son zamanlarda işletmeler her ne kadar bu durumdan etkilenmek istemeyip internet sitesi açıp satışlarını oradan yürütmeyi planlasa da bir çok kişi de şirketinin kurumsal kimliğini markasını büyütmek için ihtiyaç duymaktadır. 

Web Sitesi Nasıl Kurulur?

Domain veya hosting gibi işletme sahiplerinin kafasını karıştıran herşey ile biz ilgileniyoruz. Sizi kesinlikle bu konularla meşgul etmiyoruz, sizler sadece işletme bilgilerinizi ve ürünlerinizi girerek cirolarınızı arttırmaya bakıyorsunuz. Gerisini biz hallediyoruz. Kolay kullanımı ve açıklayıcı net bir yönetim paneli üzerinden kolaylıkla işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Web Sitesi Oluşturmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Ol

Teknik Bilgiye İhtiyacım Var Mı?

Teknik bilgiye asla ihtiyaç duymayacaksınız. essnaf.net e kayıt olarak hemen 2 dakika içerisinde kendi websitenizi kendiniz oluşturuyorsunuz. Peki bu nasıl oluyor? Siteye kayıt olduktan sonra websitesi için işletme adı, adresi, telefonu gibi gerekli bazı bilgileri girdikten sonra otomatik olarak websiteniz hazır hale gelmiş oluyor.  

Kolay ve Ucuz Bir Şekilde İnternet Siteniz Olsun

Olabildiğince sade ve akıcı kullanımı sayesinde, internetle arası olmayan birisi bile kolaylık web sitesi oluşturabilir. Bütçesi kısıtlı olan kişiler için ürettiğimiz bu hizmete sadece 120 TL den başlayan fiyatlar ile sahip olup aboneliğinizi başlatabilirsiniz. 

Komisyon Yok.

İşletme olmanıza gerek yok bireysel olarak da tüm haklara eşit sahip oluyorsunuz.

Ekstra Neler Yapabilirim?

 

essnaf.net ile neler yapabilirim? hangi ihtiyacımı çözer? beni ne gibi dertlerden kurtarır? gibi sorularınızı duyar gibiyiz, işte tüm cevapları aşağıda listeledik;

  • Websitesi özelliğimiz sayesinde sizlere tamı tamına 2 dakika içerisinde websitesi oluşturmanıza imkan sağlıyoruz. Websitesi menüsü altından şirketiniz ile ilgili bilgileri girdikten sonra websiteniz hazır hale gelmiş oluyor. Bundan sonrasında da size ürünlerinizi girerek hem satışlarınızı arttırmak hem de işletmenizin prestijinizi arttırmak düşüyor. Top sizde.
  • Ürünler sekmesi altından, işletmenizde satışa çıkarmak istediğiniz ürünler kolaylıkla başlık, açıklama, fiyat ve fotoğrafları bilgilerini girerek satışa çıkarırken istediğiniz zaman da ürünlerinizi satıştan kaldırabilir ve bilgilerini kolaylıkla güncelleyebilirsiniz.
  • İletişim sekmesi altında da siteniz üzerinden sizinle iletişime geçmek isteyenlerin mesajlarını görüntüleyebilirisiniz. Kim tarafından, hangi telefon numarasından, hangi konuda size ne mesaj gelmiş hepsini görebilirsiniz.
  • Websitesi ile alakalı son olarak öne çıkarma sekmesinden de bahsedecek olursak; essnaf.net içerisindeki işletme arama motorundan websitenizi öne çıkarabilir, rakiplerinize göre avantajlı konuma geçebilirsiniz.

Muhasebe kısmına gelecek olursak, burada da işletmenizin yönetimini kolaylaştırarak, hareketlerinizi kontrol edip gelir ve giderlerinize göre sizlere raporlar sunuyoruz. Burada da sizi Müşteriler, Yapılacaklar, Veresiye ve Borçlar sekmeleri karşılıyor.

  • Öncelikle müşteriler sekmesinden, sizden alışveriş yapan müşterilerini ad soyad, adres telefon gibi bilgileri ile kaydedip indirim, kampanya yapacağınız veya özel günlerde toplu olarak bildirim göndermek isteyeceğinizde bu özelliği kullanabiliyorsunuz. Ayrıca bir sebeple rehberinden silinen veya kaybolan müşterilerinin bilgilerini her zaman için tutuyoruz.
  • Sıradaki özelliğimiz olan yapılacaklar sekmesi ile ileri tarihli planladığınız ne varsa yönetim panelinden kaydını girdiğiniz takdirde, o işin tamamlanıp tamamlanmadığını kolayca görebilirsiniz. Ayrıca yapılması planlanan bu işlerden günü gelenleri sistem size bildirim olarak iletmektedir.
  • Bir başka özelliğimiz ise veresiye sekmesidir. İşletmenize olan veresiyeleri kayıt altına alıp kolaylıkla bunları yönetebilirsiniz. Ayrıca size veresiye oluşturan kişilerin veya işletmelerin bu tutarı verecek olduğu tarihte sistem size yine hatırlatma amacı ile bildirimler göndermektedir.
  • Buna benzer başka bir özelliğimiz ise borçlar sekmesidir. İşletmenize olan borçları yine aynı şekilde kayıt altına alabildiğiniz, borcun günü gelip ödenmesi durumunda panelden kolaylık ödendi olarak gösterebileceğiniz ekrandır. Size borç oluşturan kişilerin veya işletmelerin bu tutarı verecek olduğu tarihte sistem size yine hatırlatma amacı ile bildirimler göndermektedir.

Bu anlattığım tüm özelliklerin özet bilgisini kontrol paneli sekmesinden kolaylıkla görebilirsiniz.

  • Bonus olarak da şunu söylemeyelim. Essnaf.net içerisinde her işletme için özel üretilmiş referans linki mevcuttur. Siz değerli kullanıcılarımız bu referans linkini sosyal ağınızdaki arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Paylaştığın bu link üzerinden çevrenizdeki kişilerin kayıt ettirip abone olmasını sağladığınız takdirde her kullanıcı üzerinden puan kazanacaksınız. örnek olarak sistemdeki 20 Puan 20 TL ile eşit olacak şekilde ayarlanmıştır. Kazanmış olduğunuz puanları hem essnaf.net içerisindeki özellikleri kullanarak hem de nakit olarak bizden talep ederek kullanabilirsiniz.